Sıkca Sorulan Sorular

 •      Siz Sorun Biz Yanıtlıyalım .

 • S - 1 : ULV NEDİR ?

 • U.L.V. ( ULTRA LOW VOLUME ) SON DERECE İNCE PÜSKÜRTME TEKNİĞİ İLE OLUŞTURULAN AEROSOL SİSİDİR.
 • Son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 09-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler,hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

  U.LV. ( soğuk sisleme ) ile amaç, ilaçlı suyu ( solüsyon) havada uzun süre ( 8-10 saat) kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır. Rüzgarın durgun olduğu sabah ve akşam gün batımı yapılan ilaçlama özellikle uçan insektisitlerin havada yoğun olduğu saatlere rastlar. Saatte 10-15 km. hızla yapılan ilaçlama idealdir. U.LV sistemi bu değişik özelliklerinden dolayı haşere ile mücadeleni yanında, antiseptik ve deodorantların da atılmasına müsaade eder.
 • .
 • S-2 : Satınalma ile ilgili problemlerde kimi aramalıyım ?
 • Sorunsuz Satış Politikası
  Satınalma ile ilgili karşılaşılan tüm problemlerde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak yada 0532 343 5697 telefonla ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili probleminiz en kısa sürede çözülecektir.
 • .
 • S-3 :  İade ve Geri Ödeme

 • Sorunsuz İade Politikası
  Ürünleri entosis iade etmek kolaydır. İade, satın alma tarihinden itibaren 90 gün İÇİNDE alınmalıdır.
  Para iadesine hak kazanmak için , orijinal ambalajı ve tüm etiketler, etiketler, kaplar, belgeler vb. Dahil (ürün kusurlu veya hasarlı olmadığı sürece) tüm öğeler satış sırasında orijinal hallerinde açılmadan iade edilmelidir  . Orijinal üretici kaplarını hiçbir şekilde işaretlemeyin veya tahrif etmeyin. Ambalaj açılmışsa veya orijinal durumunda değilse iadeleri kabul etmeyeceğiz – bu tür ürünleri size iade edeceğiz (ürün kusurlu veya hasarlı olmadığı sürece). Bu iade gönderisini reddederseniz, entosis  envanteri tasfiye etme ve krediyi alıkoyma hakkını saklı tutar.
  entosis , siparişinizdeki hızlı gönderim bedelleri düşüldükten sonra, orijinal haliyle iade edilen ürünler için size tam bir geri ödeme sağlayacaktır.
  Bir Ürün Nasıl İade Edilir:
  1.) İade  yetkilendirme sürecini başlatmak için  lütfen İade Merkezimizi ziyaret edin  . Açılmayan çoğu ürün iade edilebilir. Ürün bir şekilde kusurlu ise istisnalar yapılacaktır.
  2.)  Çevrimiçi iadeyi oluşturduktan sonra, ürünün nasıl iade edileceğine dair talimatları e-posta yoluyla alacaksınız. Lütfen iade paketinizi zamanında gönderin, aksi takdirde iade yetkisi talebinin süresi dolabilir.
  3.)  Güvenliğiniz için, tüm iadelerin izlenebilir bir taşıyıcı tarafından geri gönderilmesini ve paketin kaybolması durumunda gönderinin sigortalanmasını tavsiye ederiz. İadenizi alıp işleme koyduktan sonra  , siparişinizdeki giden hızlandırılmış nakliye masrafları düşüldükten sonra size geri ödeme yapacağız  . Çoğu geri ödeme, iadenizi aldıktan sonra 5 iş günü içinde işleme alınır. Geri ödemeniz işlendiğinde bir e-posta onayı alacaksınız.

 

Belediye İlaclama Makineleri