Hakkımızda

  • HAKKIMIZDA 
    Şirketimiz  2000 yılında, alanlarında yüksek tecrübeye sahip kişiler ile , Aile şirketi olarak  kurulmuştur.  Kuruluşundan bu yana belediyeler ,askeriyeler,muhtarlıklar, tüm kamu kurum ve kuruluşlara, özel sektöre dünya standartlarında A kalite ürünler üretip sunmaktayız.

  • ENTOSİS : En iyi ve üst seviyedeki makineleri dünya pazarına sunabilmek için yüksek ve ileri teknoloji Üretim makinelerini bünyesinde bulundurmaktadır ve arttırmaktadır. Üst düzey tecrübeli Mühendislik , Tasarım ve Teknik ekibiyle mevcut ürün portföyü ile Dünya çapında Lider firmalar arasına girmiştir.

    ENTOSİS : İleri düzey Makine ve ekipmanlarının geliştirilmesinde Ulusal Ar-Ge departmanları ve Üniversiteler ile birlikte uzun süreli işbirliği yapmaktadır. Özel projeler geliştirip ürün gamını genişletmektedir.

    ENTOSİS : Firma kuruluşundan bu güne kadar, sunduğu ürünlerin kalitesine, servis ve hizmet konusunda müşteri memnuniyetine yüksek hassasiyet göstermiş ve bu hususta kesinlikle taviz vermemiştir. Bu amaçla verdiği teknik servis, satış ve tanıtım hizmetlerinde yasal zorunluluklarla birlikte hizmet kalite sinide garanti altına alan standartlarla çalışmaktadır. Bu düsturla  Türkiye’nin her bir bölgesinde olduğu gibi, ihracatı ile de dünyaya açılmış, tercih edilen, aranılan bir marka konumundadır.

 

  • TÜRKİYEDEN DÜNYAYA TEKNOLOJİ GÖNDERİYORUZ ...

 

Tags: sinek sivrisnek ilaclama makinası, ara üzeri ulv ilaclama makinası entosis,

Belediye İlaclama Makineleri