MOTOR  15 Hp Benzinli Briggs Motor
İlaç Tank Kapasitesi  15 – 50 Litre
İlaç Çıkış Debisi   15 bar
İlaç Püskürtme hortumu  2.30 metre esnek metalden üretilen esnek kanal aparatı
Yakıt tüketim miktarı  0,75 – 1 Lt. / Sa. (Motor hızına göre değişkenlik gösterir)
Teker  2 Frenli teker sabitlemek için . Ayrıca 2 Düz teker
İlaç yakıt tüketimi 10 – 20 Lt / Sa. (Ayarlanabilir) 
       

 Termal Sisleme Genel Bilgilendirme :

DURU – K 100  kanal sisleme makinesi ilaç ve yağ bazlı solüsyonun karışım formülasyonunu yüksek ısıya maruz bırakarak 20µm çapında ilaçlama gerçekleştirmektedir.
Paslanmaz çelikten üretilen ekstra esnek hortumu kanal sisleme uygulamaları ve çöp konteynırlarını ilaçlamak için tasarlanmıştır. Hortum bağlantısı çıkarıldığı takdirde aynı zamanda açık alan sıcak sisleme uygulaması yapılabilmektedir.

Ergonomik yapısı ve zor görevler için tasarlanmış dolgu tekerlekleri ve frenli sistem tekerlekleri ile kolay kullanım ve kolay transfer imkanı sağlamaktadır.

20µm çapında ilaçlama yaptığından dolayı Uçkun mücadelesini hedef alan bir makinedir.
Duru -K 100  Kanal sisleme makinesinin ürettiği 1 zerreciğin hava sirkülasyonu olmayan bölgede 10 metre yükseklikten yere düşmesi süresi 14 dakikadır. Hava sirkülasyonu olan bir kanalizasyonda ise bu süre daha uzundur ve yüksek verimli bir biyosidal uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanım ve üretim amacı Çevre Sağlığı alanında biyosidal ürün püskürterek Halk Sağlığını bulaşıcı hastalıklara karşı korumaktır.

Kullanım alanları :

 Yerlesim alanlarında hijyen ve halk sağlığı, vektör kontrol, sivrisinek, uçan ve sürünen haşerelerin yok edilmesinde görev alır.

 Kanalizasyonlar, oteller, eğlence parkları, golf sahaları, askeri alanlar, tatil kamp ve köyleri, yesil alanlar ve ormanlar,

 bataklıklar, yazlık ve kışlık alanlarda.

 Belediye çevre sağlığı ve sokak ilaçlamalarında.

 Tarımsal ve kırsal alanlarda, ahırlar, ağıllar, tavuk çiftlikleri, seralar ve bitkilerin korunmasında, ayrıca kışın seralarda donu önlemek için anti frezer olarakta kullanılır.

 Tarım ürünleri, tekstil, tütün vb depolama alanları, ambarlarında.

 Koku giderici dezenfektan olarak; bataklık, kanalizasyon, atık su alanları ve çöp yıgın alanlarında kullanılır. Araçların, büyük

 makinelerin giremediği, yolların bozuk ve dar olduğu alanlarda hafifliği ve elde kolayca taşınabilme özelliği ile

 zahmetsizce ilaçlama olanağı sağlar.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış Sonrası Hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki teknik servis numaramızdan
Arızalı veya hasar gören Mist Blower ilaçlama makineleriniz, ULV ilaçlama makineleriniz için 7/24 iletişim kurabilirsiniz 

Tags: arac üstü ilaclama makinası, belediye sinek sivrisinek ilaclama makinası,

Belediye İlaclama Makineleri