Araç Üzeri - HD - 1800 U.L.V İlaçlama Makinası


Güç Kaynağı 10 kw – 220 v – 50 hz
ULV  Motor 1400 w x 3 : 4200 w – Orjinal
ULV Başlık Hareketi 340 derece sağa ve sola 210 derece yukarı ve aşağı
Kumanda Full tam fonksiyonlu
İlaç Tank Kapasitesi 200 litre – 400 litre – 500 litre ( isteğe bağlı )
İlaç Formülasyonu sc – ec -wp
Pompa 14 litre / dakika, 150bar
Püskürtme Sistemleri Mist blower- Holder – Orjinal ULV sistemi
Holder Hortum 30 metre isteğe bağlı 50 metre
Yakıt Deposu 26 litre
Nozzle 6 nozul mist blower + 3 nozul ulv  -1 nozul holder
Yakıt Tüketimi 4 litre
ULV Micron 09 -49
Pompa 14 litre dakika 150 bar
El Yıkama Tankı 5 litre
Ağırlık 360 kğ
Ölçüleri E-105   B-150  Y-170

 Tek Makine Üç Özellik


MİST BLOWER – U.L.V – PULVERİZATÖR


Mist İlaçlama Nedir ve Özellikleri;


Mist blower : Tüm fonksiyonlar ergonomik ve kullanımı kolay uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Çoklu haşere ilaçlaması yapabilme özelliğiyle entegre ilaçlama makinesidir ( Mist blower – ULV- Pulvarizatör ) 3 bölüm şeklindedir.  

Robotik Hareket :  Yüksek hareket kabiliyetine sahip olan kumanda üzerinden kontrol edilebilen mekanizmalı otomotik robot sistemi ile birlikte personel ve zaman maliyetinden yüksek tasarruf sağlar

İlaçlama Özelliği : Nozul adetleri sayısının fazla olması sebebi ile çoklu İlaçlama atışı sağlayabilen mist blower .Güçlü atış başarısını yüksek basınçlı pompadan alarak .Turbo motor ( Rüzgarlı kasırgası ) ile birlikte yüksek basınçla ve rüzgarında etkisiyle   ( 80 mikron ) çapında  ( haşere ilacını ) sürükleyerek hedef noktaya ulaştırır . Küçük çift kabin araçlar dahil bütün araçlara uygun Şekilde yapılandırılmıştır .

2 farklı yoğunlukta püskürtme özelliği
Motor gücü 15 hp den 90 hp ye kadar ürünlerimizde kullanabiliriz.
Püskürtme uzaklığı 30 – 50 metre
Tank kapasitesi 200 litreden 1000 litreye kadar ( isteğe bağlı )
Kullanım Alanları : Çevre sağlığı uygulaması, bitki sağlığı uygulaması, rezidüel uygulaması, uçkun uygulaması, larva uygulaması gibi bir çok Halk sağlığını korumak amaçlı haşere ilaçlama uygulama faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.
 
U.L.V Nedir ve Özellikleri;


U.L.V. ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 09-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler , hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

Holder Nedir Özellikleri ;


Pülverizatörler, 30 – 50 metrelik hortumu ile aracın ulaşamayacağı en ücra köşeleri ister dağınık ister tek hedef olarak larva , çöp konteynırları vs  ilaçlayabilirsiniz,  depolarına konulan sıvı ilacı üzerlerindeki nozul yardımıyla damlalar şeklinde parçalayarak hedef yüzeylere (Haşereler, larva ( yumurtaları ) ileten tarımsal ve çevre sağlığı haşere mücadele makinesidir.

Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız.


Sivrisinek : Gündüz gün batımından sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek : Sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.
Diğer bir neden ise gün ışığı ilaçlama eğilimini aşağı indirir mikron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki ilaçlama daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

Mist Blower Makinası Alırken !!


Mist blower  makinası   seçerken bazı kriterlerin ( Alan, saha, mücadele ) amacı gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle mist blower cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 343 56 97

Satış Sonrası Hizmet !!!


Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için  0532 065 9117 – ( 7/24 ) bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Tags: sinek sivrisnek ilaclama makinası, yazlık site sinek sivrisinek ilaclama makinası, belediye sinek sivrisinek ilaclama makinası, köylerde sinek ilaclama makinası, özel idare sinek ilaclama makinası, otel sinek ilaclama makinası, kümes sinek ilaclama makinası, belediyelerde ilaclama mist blower mist blower ilaclama makinası başı dönen ilaçlama makinası kafası dönen ilaç makinası

Belediye İlaclama Makineleri