Araç Üzeri U.L.V İlaçlama Makinası

 

DURU HD 75

  
 

                                      

DURU HD 75 Teknik Özellikleri

MOTOR GÜÇ MOTORU :17 HP 8 KW 
İlaç Çıkış debisi 0-49 ı/h
İlaç tank kapasitesi 100 litre
İlaç damla çapı 0-49 micron
Solüsyon  sc,ec,wp
Kumanda
Motor, ilaç,ve yanar döner lamba aç kapa komutu
Ağırlık – Ölçüler  100 kğ – E-85  B- 120  Y-120

 .

DURU HD 50


               

DURU HD 50 Teknik Özellikleri

MOTOR AKSA : 3500 MOTOR 
İlaç Çıkış debisi 0-49 ı/h
İlaç tank kapasitesi 50 litre
İlaç damla çapı 0-49 micron
Solüsyon  sc,ec,wp
Kumanda
U.L.V motor, ilaç,ve yanar döner lamba aç kapa komutu

 

Araç üstü ULV ilaçlama makinesi

Soğuk sisleme ve ULV ilaçlama makinesi. Dünya sağlık örgütünün kriterlerine sahip olduğu için günümüz sektöründe oldukça tercih edilir . cihazımızın kullanım ömrü 10 yıldan fazladır. Biyosidal mücadelede bulaşıcı hastalık taşıyan sivrisinek ve karasinek gibi haşerelerin popülasyonunu kontrol altına almak için kullanılır.  Özellikle bilinmesi gereken kurallardan biri ise makine çalışır vaziyette iken direk jenaretör üzerinden kapatılmamalıdır. İlk önce kumandadan ulv başlığına gelen ilaç formasyonu kapatılır ardından içinde kalan ilaç dışarıya son damlası akana kadar çalıştırılır ve en son kumandadan ulv başlıkları kapanıp jenaretörün gücü kesilmelidir.

Araç üstü ULV ilaçlama makinesi cihazının Özellikleri;

Soğuk sisleme :
Sivrisinek uygulamaları için kullanılır. 0-30µm arası büyüklüktedir. Su bazlı soğuk sisleme özelliği sayesinde şeffaf sis uygulaması yapar. Püskürtülen damlacık çapları termal sisleme cihazları gibi küçüktür. Şeffaf sis püskürttüğü için termal sisleme makineleri gibi trafiği tehlikeye sokmaz. Araç üstü ULV ilaçlama makinesi duru hd 50 su bazlı olduğu için ekonomik uygulama maliyetine sahiptir. Formülasyon tankına su ve ilaç karışımı konulur.
ULV İlaçlama :
Karasinek uygulamaları için kullanılır. 30-50µm arası büyüklüktedir. Su bazlı ULV ilaçlama özelliği ile şeffaf uygulama yapar. Püskürtülen zerrecikler soğuk sisleme uygulamasından daha büyüktür. Karasinek gibi sivrisinekten daha büyük cüsseli böcekler ile mücadele etmek için daha büyük mikron çapları gereklidir.   markalı Araç üstü ULV ilaçlama makinesi  ; Soğuk Sisleme ve ULV ilaçlama özelliğine sahiptir.

ULV Soğuk Sisleme Tabancası (Extra isteğe bağlı olarak ) ;
5 metre uzunlukta esnek silikonlu hortumu 0-30µm veya 30-50µm püskürtme yapabilir. Soğuk Sisleme, ULV ilaçlama ve Mist ilaçlama özelliği ile püskürtme yapılabilir. Çöp konteynerları ve kanalizasyon ilaçlamalarında çok kullanışlı bir özelliktir.

Araç üstü ULV ilaçlama makinesi  için Genel Bilgilendirmeler .
 araç üzeri ulv makinamız 2 başlıklı U.L.V yada 3 başlıklı U.L.V dir .Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda seneler geçtikçe kendini ve tasarımını yenilemesiyle birlikte iç ve dış ticarette önemli bir yere sahiptir. Sistemin ihtiyaçlarını karşılayan ve üzerinde bulunduğu çift başlıklı hali ile sinek , sivrisinek ve karasinek uygulamalarında başarı sağlamaktadır. Dünya üzerinde olması gereken testlerden geçmiş ve tüm belgelere sahiptir. Ayrıca üzerinde bulunduğu   motoru ile kullanımı kolay ve 2 yıl garantiye duru kurumsallığı ile sağlamaktadır.
Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıdır

Rüzgar yönü, Rüzgar hızı, Hava sıcaklığı, Yüksek basınç, Alcak basınç, gibi atmosfer olayları ilaçlama faaliyetini etkilemektedir. WHO (Dünya sağlık örgütü) biyosidal mücadele hakkında kitap yazmıştır. A practitioner’s guide adresinden detaylı bilgilere ulaşabilir ve daha sağlıklı yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere ulaşmak için sitemizden müşteri temsilcimizle iletşime geçip bilgilendirme alabilir ve siz değerli müşterilemize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız sağlıklı günler dileriz .

Haşere İstilasından Kurtulmanın Anahtarı :

ULV (ultra düşük hacimli) püskürtücü , haşere kontrolü için mükemmel bir çözümdür. U.L.V Bu haşere dezenfektanı, erişilemeyen alanlara nüfuz eden ve havada daha uzun süre kalan yoğun bir sis oluşturur. Bunlar Belediyelerde , kümes hayvanları ahırlarında, vektör kontrolünde, haşere kontrolünde, depolarda, seralarda ve fabrikalarda açık alan ve kapalı alan kullanım için mükemmeldir. Şöför mahalinden yapacağınız kontrol ile asla ilaca maruz kalmazsınız .Halk sağlığının korunması, haşere kontrolü, vektör kontrolü ve ürün koruması için faydalı olan her türlü kimyasalın püskürtülmesinde mükemmel başarı ile kullanılır.

Etkin Başarı İçin :

U.L.V ilaçlama makinası , hem geleneksel hem de su bazlı ULV insektisitlerini kullanarak yetişkin sivrisineklerinin, sineklerin ve benzeri zararlıların kontrolü için özel olarak geliştirilmiş, araca monte bir soğuk sisleme makinesidir.

Kullanım ve bakımı kolay iken, sprey damlacığı boyutu ve böcek ilacı çıkışının mükemmel kontrolünü sağlar. Belediyeler, haşere kontrol müteahhitleri, askeri kamplar ve güvenilir, uygun maliyetli haşere kontrolü gerektiren benzer kuruluşlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız..

Sivrisinek : Alacakaranlıktan sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek : Sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.

Diğer bir neden ise gün ışığı sisleme eğilimini aşağı indirir micron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki sisleme daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

Araç Üstü İlaçlama Makinası Alırken !!

ULV ilaçlama makinası seçerken bazı kriterlerin gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle ULV cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 343 56 97

Belediye İlaclama Makineleri