Araç Üstü Mist blower U.L.V İlaçlama Makinaları

     Dış Alan Alan ULV Spreylemesi Nedir ?

Son derece ince püskürtme tekniği sistemi ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede ( sinek sivrisinek ) en az etken aktif madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür U.L.V. (soğuk sisleme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini saatlerce uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir.

Alan spreylemesinin temeli, çok fazla miktarda küçük insektisit damlacıkları üretmek üzerine kurulmuştur. Bu damlacıklar haşere ile uçma faaliyeti esnasında temasa geçtiğinde, öldürücü insektisit bulutu oluşturan ve sis görüntüsü veren bir alan spreyleme yöntemi olan termal sisteminin yerini günümüzde U.L.V. (Ultra Low Volume) yöntemi almıştır.

Haşere İstilasından Kurtulmanın Anahtarı ;

Haşere istilası konusunda endişeli misiniz ? Haşerelerden Kurtulmak ister misiniz ? ULV (ultra düşük hacimli) püskürtücü , haşere kontrolü için mükemmel bir çözümdür. U.L.V Bu haşere dezenfektanı, erişilemeyen alanlara nüfuz eden ve havada daha uzun süre kalan yoğun bir sis oluşturur. Bunlar Belediyelerde , kümes hayvanları ahırlarında, vektör kontrolünde, haşere kontrolünde, depolarda, seralarda ve fabrikalarda açık alan ve kapalı alan kullanım için mükemmeldir. Şöför mahalinden yapacağınız kontrol ile asla ilaca maruz kalmazsınız .Halk sağlığının korunması, haşere kontrolü, vektör kontrolü ve ürün koruması için faydalı olan her türlü kimyasalın püskürtülmesinde mükemmel başarı ile kullanılır.

Etkin Başarı İçin ;

Entosis ilaçlama makinası , hem geleneksel hem de su bazlı ULV insektisitlerini kullanarak yetişkin sivrisineklerinin, sineklerin ve benzeri zararlıların kontrolü için özel olarak geliştirilmiş, araca monte bir soğuk sisleme makinesidir.

Kullanım ve bakımı kolay iken, sprey damlacığı boyutu ve böcek ilacı çıkışının mükemmel kontrolünü sağlar. Belediyeler, haşere kontrol müteahhitleri, askeri kamplar ve güvenilir, uygun maliyetli haşere kontrolü gerektiren benzer kuruluşlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız ;

Sivrisinek alacakaranlıktan sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.
Diğer bir neden ise gün ışığı sisleme eğilimini aşağı indirir micron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki sisleme daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaRçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

 

Araç Üstü İlaçlama Makinası Alırken ;

ULV ilaçlama makinası seçerken bazı kriterlerin gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle ULV cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 065 9117

 

Tags: arac üstü ilaclama makinası, sinek sivrisnek ilaclama makinası, yazlık site sinek sivrisinek ilaclama makinası, belediye sinek sivrisinek ilaclama makinası, köylerde sinek ilaclama makinası, özel idare sinek ilaclama makinası, otel sinek ilaclama makinası, çiftlik ilaclama makinası, kümes sinek ilaclama makinası, ara üzeri ulv ilaclama makinası belediyelerde ilaclama sitelerde ilaclama