Hakkımızda

Bizi Tanıyın...

Şirketimiz  2000 yılında, alanlarında yüksek tecrübeye sahip kişiler ile , Aile şirketi olarak  kurulmuştur.  Kuruluşundan bu yana alanında geliştirdiği  ürünler ve projeler ile üretim yaptığı makinalarla tanınmış ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

DURU ENTOSİS En iyi ve üst seviyedeki makineleri dünya pazarına sunabilmek için yüksek ve ileri teknoloji Üretim makinelerini bünyesinde bulundurmaktadır ve arttırmaktadır. Üst düzey tecrübeli Mühendislik , Tasarım ve Teknik ekibiyle mevcut ürün portföyü ile Dünya çapında Lider firmalar arasına girmiştir.

DURU ENTOSİS İleri düzey İlaçlama Makineleri ve ekipmanlarının geliştirilmesinde Ulusal Ar-Ge departmanları ve Üniversiteler ile birlikte uzun süreli işbirliği yapmaktadır. Özel projeler geliştirip hizmet vermektedir.

DURU ENTOSİS Firma kuruluşundan bu güne kadar, sunduğu ürünlerin kalitesine, servis ve hizmet konusunda müşteri memnuniyetine yüksek hassasiyet göstermiş ve bu hususta kesinlikle taviz vermemiştir. Bu amaçla verdiği teknik servis, satış ve tanıtım hizmetlerinde yasal zorunluluklarla birlikte hizmet kalite sinide garanti altına alan standartlarla çalışmaktadır. Bu düsturla  Türkiye’nin her bir bölgesinde olduğu gibi, ihracatı ile de dünyaya açılmış, tercih edilen, aranılan bir marka konumunda

 

 
 

            

                                                              

Tags: arac üstü ilaclama makinası, sinek sivrisnek ilaclama makinası, yazlık site sinek sivrisinek ilaclama makinası, belediye sinek sivrisinek ilaclama makinası, köylerde sinek ilaclama makinası, özel idare sinek ilaclama makinası, otel sinek ilaclama makinası, çiftlik ilaclama makinası, kümes sinek ilaclama makinası, ara üzeri ulv ilaclama makinası foglama cihazı